Valkyrie DECA-RAPID 100
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-5
- Availability: In Stock
Price:
$55
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 100 mg/ml |
| Common name | Durabolin |
Customers who bought this product also bought:
Suspension 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$81
$90
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
PARA PHARMA DECAN 300mg/ml
$68
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
PARA PHARMA SUPERDROL 10MG
$70
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methasterone 10mg/tab |
| Common name | SuperDrol |
Dragon Pharma Finasteride 5mg
$95
| Package | 100 tabs (5mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Finasteride |