| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
$52
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
Suspension 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$81
$90
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
Dragon Pharma Adipotide
$73
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Adipotide |
ANAVAR 10 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$113
$125
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Oxandrolone 10mg/tab |
| Common name | Anavar / Oxan / Var |