TESTO E 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-2-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$98
$109
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
Customers who bought this product also bought:
Para Pharma BPC 157 5MG
$30
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Pentadecapeptide BPC 157 |
Dragon Pharma NAD+
$69
| Package | 1 vial (500 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nicotinamide Adenine Dinucleotide |
TREN MIX 350mg/ml Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$95
$105
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
PARA PHARMA MASTO E 200mg/ml
$123
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |