Valkyrie BOLDO 250
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-7
- Availability: In Stock
Price:
$74
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Boldenone Undecylenate 250 mg/ml |
| Common name | Equipoise |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma Proviron
$73
| Package | 100 tabs (25 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Mesterolone |
Bacteriostatic Water 5x10ml Para Pharma
$70
| Package | 5 x 10ml Vials |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Sterile water, benzyl alcohol |
PARA PHARMA TRENBO E 200mg/ml
$98
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
PARA PHARMA TREN MIX 350mg/ml
$85
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |