Para Pharma Viagra 50 mg
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PP-Viagra-50
- Availability: In Stock
Price:
$70
Para Pharma Viagra 50 mg
| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sildenafil |
Customers who bought this product also bought:
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$140
$155
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
BOLDO 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$108
$120
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 500mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
TESTO E 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$81
$90
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
Dragon Pharma Minoxidil 10
$87
| Package | 100 Tabs (10mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Minoxidil |