PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
- Brand: Para Pharma
- Product Code: boldo-400
- Availability: In Stock
Price:
$80
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
Customers who bought this product also bought:
Bacteriostatic Water 5x10ml Para Pharma
$70
| Package | 5 x 10ml Vials |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Sterile water, benzyl alcohol |
Dragon Pharma Semaglutide 5mg
$62
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Semaglutide |
CIALIS 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$94
$104
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Tadalafil |
| Common name | Cialis |
PARA PHARMA TESTO E 400mg/ml
$65
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |