| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Anastrazole 1mg/tab |
| Common name | Arimidex / Adex |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma L-Carnitine 500
$70
| Package | 1 vial (10 ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | L-Carnitine 500 |
TESTO E 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$81
$90
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
PARA PHARMA TURINABOL 20MG
$75
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Chlorodehydromethyltestosterone 20mg/tab |
| Common name | Tbol / Turi / Turinabol |
TESTO E 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$98
$109
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |