Dragon Pharma SLU-PP-332
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: SLU-PP-332
- Availability: In Stock
Price:
$90
Dragon Pharma SLU-PP-332
| Info | |
| Package | 500 mcg/ 100 tabs |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | SLU-PP-332 |
Customers who bought this product also bought:
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$140
$155
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$131
$145
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$98
$109
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
Dragon Pharma Ovagen
$60
| Package | 1 vial (powder form) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Ovagen 20mg (Bioregulator) |