Valkyrie MAST-PROP 100
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-9
- Availability: Out Of Stock
Price:
$65
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Drostanolone Propionate 100 mg/ml |
| Common name | Masteron Propionate |
Customers who bought this product also bought:
VIAGRA 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$94
$104
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sildenafil 50 tabs, 50mg/tab |
| Common name | Viagra |
Dragon Pharma Cut Long 300
$102
| Package | 10 ml vial (300 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate, Testosterone Enanthate, Drostanolone Enanthate |
PARA PHARMA LONG STACK 300mg/ml
$98
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
TAMOXIFEN 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$76
$84
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Tamoxifen Citrate 20mg/tab |
| Common name | Nolvadex |