PARA PHARMA LONG STACK 300mg/ml
- Brand: Para Pharma
- Product Code: X1
- Availability: In Stock
Price:
$98
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
Customers who bought this product also bought:
Para Pharma Suspension 100
$40
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
PARA PHARMA WINSTROL 50mg/ml (Inject)
$53
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |
Dragon Pharma Clenbuterol
$65
| Package | 1 x 100 tabs (40 mcg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma, Europe |
| Substance | Clenbuterol Hydrochloride |
PARA PHARMA ARIMIDEX 1MG
$58
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Anastrazole 1mg/tab |
| Common name | Arimidex / Adex |