PARA PHARMA DIANABOL 100 INJECT 100mg/ml
- Brand: Para Pharma
- Product Code: dianabol-100
- Availability: Out Of Stock
Price:
$68
PARA PHARMA DIANABOL 100 INJECT 100mg/ml
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Metandienone |
| Common name | Dianabol |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA HCG 5000iu
$70
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
PARA PHARMA DECA / TEST 400mg/ml
$80
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
TB 500 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$83
$93
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Thymosin beta 4 |