PARA PHARMA DECA / TEST 400mg/ml
- Brand: Para Pharma
- Product Code: deca400
- Availability: In Stock
Price:
$80
PARA PHARMA DECA / TEST 400mg/ml
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
Customers who bought this product also bought:
DECA / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$117
$130
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$26
$29
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
ANAVAR 10 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$113
$125
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Oxandrolone 10mg/tab |
| Common name | Anavar / Oxan / Var |
Dragon Pharma CJC 1295 NO DAC 5mg / Ipamorelin 5mg
$62
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | CJC-1295 NO DAC 5 mg, Ipamorelin 5 mg |