IGF-1 LR3 1mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PP-IGF-1-LR3-1mg-us-d
- Availability: In Stock
Price:
$115
$128
This product comes as powder form. It needs to be mixed Bacteriostatic Water .
| Info | |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | 1 vial (1 mg) |
| Common name | IGF-1 LR3 |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA WINSTROL 50mg/ml (Inject)
$53
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |
PARA PHARMA LONG STACK 300mg/ml
$98
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
PARA PHARMA T3 25MCG
$58
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | T3 Liothyronine |
| Common name | T3 / Cytomel |
Dragon Pharma Cut Long 300
$102
| Package | 10 ml vial (300 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate, Testosterone Enanthate, Drostanolone Enanthate |