Para Pharma CJC-1295 DAC 5mg
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PP-CJC-1295-DAC-5mg
- Availability: In Stock
Price:
$49
| Info | |
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | CJC-1295 DAC 5mg |
Customers who bought this product also bought:
TESTO C 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$81
$90
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
PARA PHARMA SUSTA 350mg/ml
$65
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
Dragon Pharma EQ 200/Test E 200
$78
| Package | 10 mL vial (400 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200 , Testosterone Enanthate 200 |
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$100
$111
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |