Dragon Pharma Enantat 400
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: DP0-400
- Availability: Out Of Stock
Price:
$72
10 ml vial (400 mg/ml)
| Info | |
| Package | 10 ml vial (400 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Eananthate |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma Melanotan 2 (5 mg)
$55
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Melanotan |
Decan 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$108
$120
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
$80
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
Paratropin 100iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$297
$330
| Package | 10 vials (10iu/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Human Growth Hormone |
| Common name | HGH, Human Growth Hormone, Somatotropin |