Dragon Pharma Tirzepatide 5mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: DP-TIR-5MG
- Availability: In Stock
Price:
$77
This product comes as powder form. It needs to be mixed with Bacteriostatic Water
| Info | |
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Tirzepatide |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma Hexarelin 5mg
$62
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Examorelin |
PARA PHARMA WINSTROL 50mg/ml (Inject)
$53
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |
DECA / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$117
$130
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
PARA PHARMA DECAN 500mg/ml
$90
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 500mg/ml |
| Common name | Nandrolone Decanoate |