Valkyrie WINNY 50 (INJECT)
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-8
- Availability: In Stock
Price:
$64
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Stanozolol 50 mg/ml |
| Common name | Winstrol |
Customers who bought this product also bought:
Long Stack 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$122
$135
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
Dragon Pharma Arimidex
$99
| Package | 100 tabs (1 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Anastrozole |
Oral Tren 250 mcg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$72
$80
| Package | 100 tabs (250 mcg/tab) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methyltrienolone |
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$100
$111
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |