PARA PHARMA TRENBO A 100mg/ml
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-5
- Availability: In Stock
Price:
$80
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
Customers who bought this product also bought:
DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$98
$109
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
Decan 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$108
$120
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
Dragon Pharma CY3
$55
| Package | 1 x 100 tabs |
| Manufacturer | Dragon Pharma, Europe |
| Substance | Clenbuterol-37mcg, Liothyronine-25mcg, Yohimbine-5.4mg |
Para Pharma Semaglutide 5mg
$53
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Semaglutide |