Valkyrie TEST-PROP 100
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-3
- Availability: In Stock
Price:
$52
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Propionate 100 mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
Customers who bought this product also bought:
Paratropin 100iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$297
$330
| Package | 10 vials (10iu/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Human Growth Hormone |
| Common name | HGH, Human Growth Hormone, Somatotropin |
PARA PHARMA DIANABOL 20MG
$58
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methandienone 20mg/tab |
| Common name | Dianabol / Dbol / Methandienone |
PARA PHARMA MASTO P 100mg/ml
$65
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
Dragon Pharma Cut Mix 150
$70
| Package | 10ml vial (150mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate, Testosterone Propionate, Trenbolone Acetate |