| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
Customers who bought this product also bought:
Bacteriostatic Water 5x10ml Para Pharma
$70
| Package | 5 x 10ml Vials |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Sterile water, benzyl alcohol |
Dragon Pharma CJC-1295 DAC 5mg
$58
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | CJC-1295 DAC 5mg |
Para Pharma BPC 157 5MG
$30
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Pentadecapeptide BPC 157 |
PARA PHARMA BOLDO 300mg/ml
$68
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |