Dragon Pharma YK 11 10 mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: dp-yk-11-10 mg
- Availability: In Stock
Price:
$155
Dragon Pharma YK 11 10 mg
| Info | |
| Package | 100 tabs (10mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | YK 11 |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA TRENBO A 100mg/ml
$80
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
Decan 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$108
$120
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
PARA PHARMA DECAN 500mg/ml
$90
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 500mg/ml |
| Common name | Nandrolone Decanoate |
Dragon Pharma Test Blend 350
$68
| Package | 10 mL vial (350 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 200mg , Testosterone Cypionate 100mg , Testosterone Propionate 50mg |