Valkyrie TEST-PROP 100
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-3
- Availability: In Stock
Price:
$52
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Propionate 100 mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
Customers who bought this product also bought:
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$140
$155
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
Dragon Pharma Anavar 50mg
$260
| Package | 100 Tabs (50mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Oxandrolone |
Semaglutide 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$106
$118
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Semaglutide |
PARA PHARMA LONG STACK 300mg/ml
$98
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |