Valkyrie TEST-PROP 100
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-3
- Availability: In Stock
Price:
$52
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Propionate 100 mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA DECA / TEST 400mg/ml
$80
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$98
$109
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
Dragon Pharma Sermorelin 5mg
$43
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Sermorelin 5mg |
ANADROL 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$132
$147
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Oxymetholone 50mg/tab |
| Common name | Abomb / Oxy / A50 / ADrol |