| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Mesterolone 25mg/tab |
| Common name | Proviron |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA DECAN 300mg/ml
$68
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
Dragon Pharma GHRP-2
$43
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | GH Releasing peptide 2 Pralmorelin |
BOLDO 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$108
$120
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 500mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
Bacteriostatic Water 5x10ml Para Pharma
$70
| Package | 5 x 10ml Vials |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Sterile water, benzyl alcohol |