Valkyrie DECA-RAPID 100
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-5
- Availability: In Stock
Price:
$55
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 100 mg/ml |
| Common name | Durabolin |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA TRENBO A 100mg/ml
$80
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
Dragon Pharma EQ 500
$100
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate |
TB 500 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$83
$93
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Thymosin beta 4 |