Bacteriostatic Water 5x10ml Para Pharma
- Brand: Para Pharma
- Product Code: BW5-10
- Availability: In Stock
Price:
$70
| Info | |
| Package | 5 x 10ml Vials |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Sterile water, benzyl alcohol |
Customers who bought this product also bought:
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$85
$94
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
PARA PHARMA PROVIRON 25MG
$50
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Mesterolone 25mg/tab |
| Common name | Proviron |
PARA PHARMA HCG 5000iu
$70
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
Dragon Pharma Deca 500
$95
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |