DECA / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: deca400-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$117
$130
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
Customers who bought this product also bought:
MASTO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$149
$165
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
PARA PHARMA MASTO E 200mg/ml
$123
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
CLOMID 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$81
$90
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Clomiphene Citrate 50mg/tab |
| Common name | Clomid |
Dragon Pharma Sibutramine
$80
| Package | 100 Tabs (20mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Sibutramine Hydrochloride |