PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
- Brand: Para Pharma
- Product Code: boldo-400
- Availability: In Stock
Price:
$80
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
Customers who bought this product also bought:
CUT STACK 150 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$99
$110
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
Paratropin 100iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$297
$330
| Package | 10 vials (10iu/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Human Growth Hormone |
| Common name | HGH, Human Growth Hormone, Somatotropin |
BOLDO / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$117
$130
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
Dragon Pharma CJC-1295 DAC 5mg
$58
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | CJC-1295 DAC 5mg |