| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Tamoxifen Citrate 20mg/tab |
| Common name | Nolvadex |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA SUSTA 350mg/ml
$65
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
TESTO C 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$81
$90
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
$48
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
Dragon Pharma Retatrutide 20mg
$96
| Package | 1 vial (20 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Retatrutide |