CIALIS 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: x-cialis-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$94
$104
| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Tadalafil |
| Common name | Cialis |
Customers who bought this product also bought:
Long Stack 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$122
$135
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
Dragon Pharma BPC 157 5mg
$39
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Pentadecapeptide BPC 157 |
PARA PHARMA LONG STACK 300mg/ml
$98
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
PARA PHARMA TREN MIX 350mg/ml
$85
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |