| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Clomiphene Citrate 50mg/tab |
| Common name | Clomid |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA TREN MIX 350mg/ml
$85
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$98
$109
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
TRENBO A 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$99
$110
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |