| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Exemestane 25mg/tab |
| Common name | Aromasin |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma DSIP
$73
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Delta sleep-inducing peptide |
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$131
$145
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
TESTO E 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$81
$90
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
Winstrol 50 Inject Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$95
$105
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |