| Info | |
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Oxandrolone 10mg/tab |
| Common name | Anavar / Oxan / Var |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
$48
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
Dragon Pharma ATORVASTATIN 40
$80
| Package | 100 tabs (40mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Atorvastatin |
PARA PHARMA DIANABOL 100 INJECT 100mg/ml
$68
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Metandienone |
| Common name | Dianabol |
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$85
$94
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |