Dragon Pharma Proviron
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: v_344
- Availability: Out Of Stock
Price:
$73
Dragon Pharma Proviron
| Info | |
| Package | 100 tabs (25 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Mesterolone |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
$80
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
Dragon Pharma EQ 300
$72
| Package | 10 mL vial (300 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate |
BOLDO 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$108
$120
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 500mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
PRIMO 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$162
$180
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |