Dragon Pharma Femara
| Info | |
| Package | 100 tabs (2.5 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Letrozole |
Customers who bought this product also bought:
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$26
$29
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$140
$155
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
Dragon Pharma T3
$58
| Package | 100 tabs (25 mcg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Liothyronine Sodium |
PARA PHARMA MASTO P 100mg/ml
$65
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |