Dragon Pharma Anavar 50mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: DPA-50
- Availability: Out Of Stock
Price:
$260
| Info | |
| Package | 100 Tabs (50mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Oxandrolone |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA TESTO E 400mg/ml
$65
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
PARA PHARMA TESTO E 250mg/ml
$52
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
Dragon Pharma Clenbuterol
$65
| Package | 1 x 100 tabs (40 mcg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma, Europe |
| Substance | Clenbuterol Hydrochloride |
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$85
$94
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |