Valkyrie MAST-PROP 100
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-9
- Availability: Out Of Stock
Price:
$65
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Drostanolone Propionate 100 mg/ml |
| Common name | Masteron Propionate |
Customers who bought this product also bought:
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$100
$111
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
Dragon Pharma GW501516 20mg
$105
| Package | 100 tabs (20mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Cardarine |
TREN MIX 350mg/ml Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$95
$105
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |