Valkyrie MAST-PROP 100
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-9
- Availability: Out Of Stock
Price:
$65
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Drostanolone Propionate 100 mg/ml |
| Common name | Masteron Propionate |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma GW501516 20mg
$105
| Package | 100 tabs (20mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Cardarine |
PARA PHARMA TESTO E 400mg/ml
$65
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
ANAVAR 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$315
$350
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Oxandrolone 50mg/tab |
| Common name | Anavar / Oxan / Var |
BOLDO 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$108
$120
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 500mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |