Dragon Pharma Livagen
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: Livagen-DP
- Availability: In Stock
Price:
$58
| Info | |
| Package | 1 vial (20 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Livagen 20mg |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA SUSTA 350mg/ml
$65
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
PARA PHARMA PRIMO 100mg/ml
$125
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
Dragon Pharma TB 500 / BPC 157 10mg
$69
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Pentadecapeptide BPC 157 5mg , Thymosin beta 4 5mg |
TESTO P 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$71
$79
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |