Valkyrie WINNY 50 (INJECT)
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-8
- Availability: In Stock
Price:
$64
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Stanozolol 50 mg/ml |
| Common name | Winstrol |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA LONG STACK 300mg/ml
$98
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
DECA / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$117
$130
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
MASTO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$149
$165
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
Dragon Pharma CJC 1295 NO DAC 5mg / Ipamorelin 5mg
$62
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | CJC-1295 NO DAC 5 mg, Ipamorelin 5 mg |