PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-13
- Availability: In Stock
Price:
$52
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma Deca 500
$95
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
BOLDO / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$117
$130
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
Para Pharma CJC-1295 DAC 5mg
$49
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | CJC-1295 DAC 5mg |
BPC 157 / TB 500 10mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$119
$133
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | 1 vial |
| Common name | Pentadecapeptide BPC 157 5mg , Thymosin beta 4 5mg |