PARA PHARMA DIANABOL 100 INJECT 100mg/ml
- Brand: Para Pharma
- Product Code: dianabol-100
- Availability: Out Of Stock
Price:
$68
PARA PHARMA DIANABOL 100 INJECT 100mg/ml
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Metandienone |
| Common name | Dianabol |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA TESTO E 400mg/ml
$65
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
Semaglutide 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$106
$118
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Semaglutide |
WINSTROL 10 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$89
$99
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 10mg/tab |
| Common name | Winstrol / Winny / Stan |
Dragon Pharma Helios
$55
| Package | 10 ml vial (5.8 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Mix of Clenbuterol and Yohimbine |