PARA PHARMA DECA / TEST 400mg/ml
- Brand: Para Pharma
- Product Code: deca400
- Availability: In Stock
Price:
$80
PARA PHARMA DECA / TEST 400mg/ml
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
Customers who bought this product also bought:
Para Pharma BPC 157 5MG
$30
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Pentadecapeptide BPC 157 |
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$85
$94
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
Dragon Pharma Tirzepatide 5mg
$77
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Tirzepatide |
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
$52
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |