PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
- Brand: Para Pharma
- Product Code: boldo-400
- Availability: In Stock
Price:
$80
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA BOLDO 300mg/ml
$68
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
TESTO E 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$98
$109
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
Oral Tren 250 mcg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$72
$80
| Package | 100 tabs (250 mcg/tab) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methyltrienolone |