Para Pharma Suspension 100
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PPS-100
- Availability: In Stock
Price:
$40
| Info | |
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma Oxymetholon
$97
| Package | 100 tabs (50 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Oxymetholone |
TURINABOL 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$99
$110
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Chlorodehydromethyltestosterone 20mg/tab |
| Common name | Tbol / Turi / Turinabol |
PARA PHARMA DECAN 500mg/ml
$90
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 500mg/ml |
| Common name | Nandrolone Decanoate |
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$131
$145
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |