PARA PHARMA PRIMO 200mg/ml
- Brand: Para Pharma
- Product Code: primo-200
- Availability: Out Of Stock
Price:
$150
PARA PHARMA PRIMO 200mg/ml
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
$52
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
PARA PHARMA TESTO E 400mg/ml
$65
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
Dragon Pharma EQ 500
$100
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate |
TREN MIX 350mg/ml Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$95
$105
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |