Para Pharma Suspension 100
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PPS-100
- Availability: In Stock
Price:
$40
| Info | |
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
Customers who bought this product also bought:
Dragon Pharma EQ 200/Test E 200
$78
| Package | 10 mL vial (400 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200 , Testosterone Enanthate 200 |
PARA PHARMA TRENBO A 100mg/ml
$80
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
TRENBO A 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$99
$110
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |