Bacteriostatic Water 5x10ml Para Pharma
- Brand: Para Pharma
- Product Code: BW5-10
- Availability: In Stock
Price:
$70
| Info | |
| Package | 5 x 10ml Vials |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Sterile water, benzyl alcohol |
Customers who bought this product also bought:
CUT STACK 150 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$99
$110
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
Dragon Pharma Dianabol 50mg
$120
| Package | 100 tabs (50 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Methandrostenolone |
PARA PHARMA TAMOXIFEN 20MG
$42
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Tamoxifen Citrate 20mg/tab |
| Common name | Nolvadex |
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
$80
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |