Valkyrie MAST-PROP 100
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-9
- Availability: Out Of Stock
Price:
$65
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Drostanolone Propionate 100 mg/ml |
| Common name | Masteron Propionate |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA TURINABOL 20MG
$75
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Chlorodehydromethyltestosterone 20mg/tab |
| Common name | Tbol / Turi / Turinabol |
PARA PHARMA PRIMO 100mg/ml
$125
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
Dragon Pharma TREN / TEST 350
$90
| Package | 10 mL vial (350 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Mix of Trenbolone Enanthate 100mg and Testosterone Enanthate 250mg |
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$100
$111
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |