Para Pharma Ipamorelin 5mg
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PP-Ipamorelin-5mg
- Availability: In Stock
Price:
$34
| Info | |
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | ipamorelin |
Customers who bought this product also bought:
PARA PHARMA TRENBO A 100mg/ml
$80
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
$80
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
TESTO P 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
$71
$79
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
Dragon Pharma ATORVASTATIN 40
$80
| Package | 100 tabs (40mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Atorvastatin |